-22%

Blender Ariete 500W

L4,290

Share:

Blender 1,5 litra dhe 500 Watt. 4 tehe çeliku inox. 2 Shpejtësia + Pulsi. Praktike dhe e gjithanshme.

Praktik, komod dhe i gjithanshëm: blender Ariete që nuk mund të mungojë në kuzhinën tuaj
Një blender Ariete eshte  praktik, i rehatshëm dhe i gjithanshëm, kjo është ajo që duhet ta keni gjithmonë pranë! Nëse jeni adhurues i milkshake-ve dhe smoothies, nuk do të mund të bëni dot pa to: i thjeshtë dhe në të njëjtën kohë funksional, është ideal për përzierjen e çdo përbërësi. Nga frutat te perimet te akulli, 4 tehet inox dhe 2 shpejtësitë me funksionin Pulse ju garantojnë ndihmë të fuqishme në kuzhinë çdo ditë!

Nese deshiron nje ekspres tjeter ose elektroshtepiake te tjera nga Ariete kliko KETU.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane.