Blender metalik – Ariete

L4,800

Share:

Perdoret per salca, supa, smoothie

Me 2 nivele shpejtesie + butonin “Pulse”

300 W

24 muaj garanci

20 dite mundesi kthimi

Blender metalik është një blender i ri elegant për rezultate profesionale. Vjen me teh çeliku dhe gotë qelqi për smoothie, kokteje, supa dhe salca kremi në vetëm pak sekonda.

Shtrydhesja e frutave qe vjen ne nje dizajn elegant, duke ofruar lengun e deshiruar.

Me grirese ne material qe nuk ndryshket (stainless steel) per te prere ne copa te vogla frutat apo perimet.
Griresja vjen me nje gote qelqi ku vendosen perimet dhe frutat. Gota vjen me doreze mbajtese dhe ndarjet e nivelit te mililitrave. Me ndarje qe fillojne nga 100 mililitra deri ne litra.

Me nje kapak ne ngjyre te bardhe, me gryke te hapur. Per te hedhur lengjet ne rast se doni te krijoni nje smoothie, apo copat e prera te frutave/perimeve

Kapaku i qelqit ne pjesen e siperme mbyllet fale pjeses se siperme qe izolon mundesine per te dale ushqimi qe po procesohet.

Aritete eshte brand italian qe ofron  produkte te standarteve Europiane.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore. Ne ofrojme per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te markes Italiane Ariete.

Peshë 2.55 kg
Përmasa 18 × 15 × 36 cm
Brand

Ariete

Shpejtesi

2 + pulse

Fuqia

300 W