-9%

Fshese me avull 2ne1 – Ariete

L10,500

Share:

Fshese Ariete me 2 funksione.

Thith papastertite dhe disifekton ambjetin.

1500W

Transport ne te gjithe Shqiperine.

Shikoni videon.

Fshese me avull 2ne1 2706 Ariete

Dy funksione te domosdoshme per pastrimin e plote te shtepise tuaj jane bashkuar ne nje produkt te vetem:

efektiviteti i avullit dhe fuqia e vakumit do te eliminojne marimangat, bakteret dhe papastertite nga te gjitha llojet e dyshemeve, perfshire parketin.

Fshese me avull 2ne1, me aksesor qilimash dhe dy pelhura mikrofibre, eshte praktike dhe e lehte per t’u trajtuar fale kokes se saj te kthyeshme 180 ° dhe dorezes se palosshme qe e ben te lehte ruajtjen.

Avulli eshte gati ne disa momente, dhe dyshemeja eshte menjehere e thate, pa perdorur detergjente.

Fshijeni, dezinfektoni dhe jetoni te qete ne shtepine tuaj.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore. Ne ofrojme per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te markes Italiane Ariete.