-9%

Hekur me avull 2200W – Ariete

L2,990

Share:
  • Hekur – Ariete 6215
  • Fuqia 2200  W
  • Rezervuar 280 ml
  • Me super avull dhe funksion llak

Një hekur me avull 2200 Watt me një pllakë prej çeliku inox. Pika e hollë e kromuar që arrin edhe në pikat më të vështira. Doreza kundër rrëshqitjes e bëjnë këtë hekur me avull një aleat ideal për hekurosje të shkëlqyer.
Me kontroll te temperatures dhe depozite uji 280 ml ky hekur eshte ideal per nevojat tuaja. Ariete eshte marke Italiane e specializuar ne prodhimin e elektroshtepiakeve te vogla.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore. Ne ofrojme per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te markes Italiane Ariete.

Përmasa 28.5 × 10.5 × 13.5 cm
Brand

Ariete