-10%

Hekur me kaldaje 2200W – Ariete

L17,900

Share:

  • Fuqia 2200 W
  • Kapaciteti i rezervuarit 1.8 L
  • Rezervuari i levizshem dhe i rimbushem
  • Pllake qeramike
  • Gote me avull 130gr
  • 20 dite mundesi kthimi

Hekur me kaldaje – Ariete

Ka shumë truke të vogla për ta bërë kohën e hekurosjes më të lehtë dhe më të shpejtë. Sigurisht në radhë të parë ndër këshillat do të gjeni gjithmonë atë të paturit e një hekuri me kaldaje të fuqishëm dhe me kapacitet. Ky hekur ju lejon të hekurosni edhe një sasi me të madhe. Shpejt dhe pa mundim. Hekuri me kaldaje Ariete Steam Power i plotëson të gjitha këto nevoja sepse është i pajisur me një depozite 1.8 litërsh të lëvizshëm dhe qe rimbushet lehtësisht , një fuqi prej 2200 wat.Ky hekur ka sasi të vazhdueshme avulli deri në 100 gram në minutë.

Me Steam Power nga Ariete ju hekurosni të gjitha llojet e rrobave duke kursyer kohë dhe stres. Ariete garanton performancë të shkëlqyer ne hekurosjeje, një dizajn intuitiv dhe të lehtë për t’u përdorur. Ky hekur ka gjithë fuqinë që ju nevojitet.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore. Ne ofrojme per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te markes Italiane Ariete.

Brand

Ariete