Tost & grill Ariete

L4,790

Share:
  • Tost & Grill Ariete 1911
  • Fuqi 1000 wat Pllaka te veshura me teflon dhe me brazda
  • Me Termostat
  • Lartesia vete-rregulluese e pllakes se siperme
  • Mbeshtjellen kabllore
  • Mbyllja anesore per ruajtje vertikale

Tost & Grill Ariete 1911

Tost elektrik jo ngjites me vija per te pergatitur sanduiçe, hot dog, hamburger ose hell, fale formes kompakte dhe elegante, tosteri eshte nje ndihme e çmuar ne kuzhine.

Me skaren elektrike Ariete Tost & Grill mund te piqni edhe mish dhe peshk.

Vereni ne prove me hell te shijshem perimesh, salmon te pjekur ne skare dhe mish te te gjitha llojeve!

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore. Ne ofrojme per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te markes Italiane Ariete.

Peshë 2.01 g/kg
Përmasa 31 × 24 × 9 cm
Brand

Ariete

Ngjyra

Gri