-14%

Tost per Waffle – Ariete

3,590 L

Share:

Tostier waffle me pllaka elektrike jo ngjitese

Me dizajnin unik te viteve 1950

Me fuqi 700 watt

Transport ne te gjithe shqiperine per 24-48 ore.

Tost per waffle – Ariete 1973/R

Tost per Waffle te shijshem me çokollate, waffles verore me fruta te fresketa dhe krem ajke te rrahur, waffles te kripura

pa veze me salmon dhe djathe krem. Sido qe ju pelqejne, waffles jane perfekte per çdo kohe te dites: mengjes,

dreke, pasdite ose darke. Me Waffle Maker Ariete New Party Time ju mund te pergatitni waffles tuaj te preferuar

ne shtepi ne pak çaste, fale pllakave jo ngjitese te bera posaçerisht per te marre strukturen tipike te waffle.

Kush tha qe waffles jane te mira vetem te embla?

Provojini ato si zevendesim te tosteve ose krepave ne mengjeset, shoqerojini me veze te ziera ose te ferguara,

salmon dhe avokado, ose proshute dhe sallate. Ju mund te krijoni shume kombinime dhe te shijoni nje waffle te

ndryshem çdo dite; dhe nese doni te qendroni te lehte, bejeni brumin me te lehte duke bere waffles pa veze

ose waffles pa gjalpe.

Nese deshiron nje ekspres tjeter ose elektroshtepiake te tjera nga Ariete kliko KETU.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane.