fbpx

Historiku

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane , te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore.

teknik lavatrice , frigorifer , soba

Pse duhet te blini tek ne ?

Transporti FALAS

Ofrojme transport falas per te gjitha pajisjet qe ne tregtojme ne Tirane.

KONTAKTONI ME NE !

Per cdo pyetje apo shqetesim qe keni me pajisjen tuaj mund te na kontaktoni dhe ne ju pergjigjemi ne kohe rekord.

MUNDESI KTHIMI

Per te gjitha pajisjet qe ju porosisni ne dyqanin tone keni mundesi ti ktheni ato deri ne 14 dite pas blerjes , pa asnje obligim!

Sherbimi qe ne ofrojme eshte i standarteve Europiane!

Servisi jone eshte i specializuar ne riparimin e paketave elektronike. Shume servise mbeshteten tek ne per kete sherbim , keshtu qe ju ftojme te na besoni ne pajisjet tuaja qe te merrni sherbimin ne kohe rekord

Once we ordered some electronics items and we got the products delivered in our doorstep in time, the customer support was super helpful and they answered all my queries.
Sophia Loren
Artist
X