fbpx
elektroshtepiake ,teknik lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , Tirane
riparim elektroshtepiake

ELEKTROSHTEPIAKET ME TE KERKUARA

lavastovilje e perdorur
-29%

Lavastovilje e perdorur Miele

Çmimi origjinal qe: 35,000 L.Çmimi i tanishëm është: 25,000 L.
Lavatrice e perdorur Miele
-24%

Lavatrice e perdorur Miele 7 Kg

Çmimi origjinal qe: 50,000 L.Çmimi i tanishëm është: 38,000 L.
lavatrice Miele 6kg
-12%

Lavatrice e perdorur Miele 6 kg

Çmimi origjinal qe: 25,000 L.Çmimi i tanishëm është: 22,000 L.
lavatrice e perdorur Miele
-13%

Lavatrice e perdorur Miele 7 kg

Çmimi origjinal qe: 40,000 L.Çmimi i tanishëm është: 35,000 L.

JEMI TE SPECIALIZUAR PER :

elektroshtepiake ,teknik lavatrice , tirane
E shkëlqyeshme
Bazuar në 11 komente
Bajram Livadhi
Bajram Livadhi
Trustindex verifikon që burimi origjinal i rishikimit është Google.
Super sherbim profesional dhe i shpejte.
boaz shilo
boaz shilo
Trustindex verifikon që burimi origjinal i rishikimit është Google.
I highly recommend this appliance repair company for their exceptional service and dedication. They came promptly to repair my fridge and left to obtain the necessary supplies. They persevered until the repair was completed, and my fridge has been working flawlessly since then. Their professionalism and commitment to customer satisfaction were impressive, and I would not hesitate to use their services again in the future.
Erik B
Erik B
Trustindex verifikon që burimi origjinal i rishikimit është Google.
Do jepja me shume se 5 yje nqs do te ishte e mundur, super sherbim super korrektesi dhe shpejtesi, personel I kualifikuar dhe shume serioze ne punen e Tyre, gjithashtu dhe me cmime shume te mira dhe te perballueshme per kedo. Nuk do hezitoj ti zgjedh perseri nqs do kem ndonje problem tjeter me lavatricen apo ndonje pajisje tjeter elektroshtepiake. Ju Faleminderit. I rekomandoj 👍👍👌👌👌👌
Daniel Isaku
Daniel Isaku
Trustindex verifikon që burimi origjinal i rishikimit është Google.
Shume korrekt me kohen dhe shume profesional ne punen e tij.
Anxhela Qefa
Anxhela Qefa
Trustindex verifikon që burimi origjinal i rishikimit është Google.
Sherbim cilesor dhe te disponueshem ne cdo kohe!
Saimir Torba
Saimir Torba
Trustindex verifikon që burimi origjinal i rishikimit është Google.
Sherbim shume korrekt dhe mjaft cilesor.

    X