Elektroshtepiake Hima eshte një kompani që ofron elektroshtëpiake të përdorura me çmime të volitshme. Ne shesim vetëm produkte që janë testuar dhe kanë një garanci mbi 6 muaj. Inventari ynë përfshin lavatrice, frigoriferë dhe pjatalarëse,tharese rrobash .  Ne ofrojme per ju elektroshtepiake te perdorura që vijnë me një garanci 6 mujore ose me shume ne varesi te modelit. Dyqani jone eshte i vetmi vend ne Tirane ku mund te gjeni sherbime profesionale per riparime elektroshtepiake. Ne fokusohemi në riparimin dhe mirëmbajtjen e pajisjeve. Elektroshtepiake te perdorura i ofrojme si nje mundesi e mire zevendesimi per pajisjen tuaj qe nuk riparohet. Shërbejmë të gjitha zonat e Tiranës, me tarifa minimale dhe punë të garantuar.
Ju mund ta porosisni pajisjen qe jeni te intersuar dhe keni mundesi kthimi per 14 dite. Ne e ofrojme kete mundesi per ju sepse kemi klientin gjithmone ne qender te vemendjes. Gjithashtu jemi te sigurte per elektroshtepiaket qe ne ofrojme per ju. Ne ofrojme marka gjermane si MIELE, BOSCH-SIEMENS. Te gjitha pajisjet qe ne ofrojme jane shume te pershtatshme edhe per shtepi qe ofrohen me qera mujore.

Ne bejme te mundur qe parate tuaja te vlejne me shume!

elektroshtepiake te perdorura , tirane, lavatrice te perdorura

 

Showing 1–6 of 34 results

Quick View
fshese me avull 10ne1 fshese me avull per tapet fshese me avull fshese me avull per sobe fshese me avull per xhamat fshese me avull 10ne1 fshese me avull per tualetin
-17%
Original price was: 9,000 L.Current price is: 7,490 L.
Quick View
Strukture mbajtese per lavatrice dhe tharese strukture mbajtese per lavatrice dhe tharese
-19%
Original price was: 13,000 L.Current price is: 10,500 L.
Quick View
lavatrice e perdorur 7 kg
-20%
Original price was: 35,000 L.Current price is: 28,000 L.
Quick View
Quick View
fshese me bateri Ariete fshese me bateri
-18%
Original price was: 16,990 L.Current price is: 13,990 L.
Quick View