fbpx
fshesa me avull

Fshesa me avull ,zgjidhja e përsosur për pastërtinë tuaj?

Fshesa me avull eshte një zgjidhje të re në tregun e pajisjeve për pastërtinë shtëpiake. Përdorimi i avullit për të pastruar dhe dezinfektuar sipërfaqet është një teknologji e cila po fiton popullaritet në mesin e konsumatorëve. Fshesa me avull ka shumë përfitime. Nëse keni një fshese me avull në shtëpinë tuaj, nuk do të keni …

Continue Reading
teknik frigorifeir

Teknik frigoriferi,si te zgjedhim nje profesionit?

Frigoriferët jane pajisja kryesore ku ne mbeshtetemi për të mbajtur ushqimin të freskët. Kur frigoriferi juaj është problematik, marrja e një sherbimi nga nje teknik frigoriferi për riparimin është e domosdoshëm. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për rregullimin e sistemit të prodhimit të akullit, për një rrjedhje uji ose për të zbuluar pse frigoriferi nuk po …

Continue Reading
MIELE , 7 arsye pse duhet ta zgjidhni

Lavatrice Miele , 7 arsye pse duhet ta blini

Lavatricja me e vjeter qe kam riparuar ndonjehere eshte nje lavatrice Miele 45-vjecare qe ishte ne pronesi te nje klienti. Klientja ne kete rast eshte nje nene e cila ka rritur femijet e saj me kete lavatrice. Vajza me e vogel e cila jeton me te I kerkoj te blinte nje lavatrice te re por …

Continue Reading

Teknik lavatrice , sa kushton riparimi I nje pajisje ne Tirane?

Doni te dini me shume rreth kostove te riparimit te lavatriceve nga nje teknik lavatrice –je? Ne kete postim do te mesoni me shume ne menyre te permbledhur. Nese lavatricja juaj nuk funksionon , eshte nje problem shume I madh ne shtepi. Qe te blesh nje lavatrice tjeter ne shtepi eshte shpenzim i madh. Nese …

Continue Reading
frigorifer keshilla para se te blini

Cfare duhet te dini para se te blini nje frigorifer?

Frigorifer -i juaj, është një nga pajisjet më të rëndësishme në shtëpinë tuaj. Prandaj është e rëndësishme që të mendoni mjaft për të gjetur modelin e duhur për nevojat tuaja. Çfarë kapaciteti ju nevojitet? Dëshironi një pajisje qe e ka ngrirësin sipër apo një pajisje qe e ka ngrirësin  poshtë? Keni nevojë për shtesa? Ka …

Continue Reading
Tekniku , lavatrice , Tirane

Tekniku lavatrices , vizitor ne shtepine tuaj? Ja si ta shmangni

Shume here klientet tane ankohen per kohen dhe parate qe shpenzojne me tekniku -n e lavatrices , frigoriferit , sobes etj. Ne kete blog do ju tregojme disa truke se si ti evidentoni sa me shume keto vizita.Të mësosh të përdorësh një lavatrice nuk është aq e vështirë sa mund të mendojnë disa njerëz.Megjithatë, të …

Continue Reading
X