Frigorifer i perdorur Gorenje – Frostless

25,000 L

Share:

Frigorifer i perdorur GORENJE – gri

Dimensionet (Gj×L×): 60 × 185 × 64 cm

Kapacitetit : 326 Litra

”Frostless” – Nuk krijon ngrica dhe ka konsum shume te ulet energjie

6 Muaj Garanci

Transporti ne Tiranë , FALAS!

Nese e kryeni porosine online , keni mundesi qe frigoriferin ta ktheni perseri deri ne 14 dite nga momenti i blerjes pa asnje lloje obligimi!

S’ka stok

Frigorifer i perdorur Gorenje 326 Litra eshte zgjedhja ideale per familjen tuaj. Pajisja eshte ”Frostless” opsion qe ben te mundur qe ushqimet tuaja te rrine te freskta por jo te ngrira. Frigoriferi eshte me 6 muaj garanci dhe eshte testuar nga stafi jone. Frigorifer i perdorur Gorenje eshte zgjidhja per familjen tuaj.

Frigoriferi eshte i ndare ne 2 dhoma , dhoma e freskut dhe dhoma e ngrirjes. Pjesa e freskut ndodhen ne pjesen e siperme te frigoriferit.
Pjesa ngrirese e frigoriferit eshte e ndare ne 3 pjese me hapsira te medha qe ruajne ushqimet tuaja edhe nga lageshtia e tepert.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore.

Përmasa 185 × 60 × 64 cm
Brand

Gorenje