Furre me pianure

20,000 L

Share:

DISPONOJME FURRA ME PIANURE TE MARKAVE TE NDRYSHME , NA KONTAKTONI PER ME SHUME

FURRE ME PIANURE E PERDORUR

71 Litra

Temperatura e furres deri ne 250 Grade

Klasi energjise A

6 Muaj garanci

Furre me pianure e markes Italiane IGNIS . Nje furre ideale per pergatitjen e recetave tuaja te preferuara.

Furra eshte e pajisur me programe te ndryshme per ti pershtatur sipas nevojave. Furra eshte me ventilator dhe ben te mundur perhapjen e nxehtesise ne te gjithe hapsiren njetrajtesisht.

Temprature control : Mundeson pjekjen e ushqimeve me temperature konstante.

Celsi kryesore metalik.

Dera eshte me dopio xham.

Konsumi energjise : 0,85 kWh 

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore.

Brand

Ignis

Ngjyra

Gri