-18%

Lavatrice Miele 7 kg

Çmimi origjinal qe: 40,000 L.Çmimi i tanishëm është: 33,000 L.

Share:

7 KG

Klasi energjise : A++

6 muaj garanci

12 Procese te ndryshme

SoftCare System

Honeycomb

Lavatrice  Miele 7 KG e perdorur nga Gjermania dhe e testuar dhe kontrolluar nga servisi jone. Lavatricja Miele eshte zgjidhja ideale per rrobat tuaja. ”Mini40” program i shkurter ju mundeson te lani rrobat tuaja ne pak minuta.  Sinonimi i markes Miele eshte ”world class”. Opsionet si larje speciale , hapsire e madhe per detergjentin , kazani me ”hoje blete” bejne te mundur qe rrobat tuaja te dalin te lara , te fresketa dhe te vijne arome te mire.

Miniprogram 20  : Lavatricja eshte e pajisur me programe te shkurtra gje qe e ben me te thjeshte dhe me te shpejte larjen e rrobave tuaja.

WaterControl system :  Ndalon funksionimin e lavatrices ne rastet e rrjedhjes se ujit.

Lavatricja Miele eshte e perbere nga 98 % hekur,inoks&giz 

-Kazan Honeycomb perkujdeset per rrobat tuaja deri ne detaj.

Lavatrice Miele 7 Kg me 12 procese te ndryshme

Klasi energjise A+

Te gjitha lavatricet qe ofrohen nga servisi jone jane te testuara dhe kontrolluara nga staf jone. Lavatricen nese e porosisni online keni mundesi per 14 dite ta provoni dhe testoni , nese nuk ju pelqen mund ta ktheni perseri pa asnje obligim.  Per te pare modele te tjera lavatricesh ju lutem klikoni ketu.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore.

Brand

Miele