-20%

Lavastovilje e perdorur Miele

Çmimi origjinal qe: 35,000 L.Çmimi i tanishëm është: 28,000 L.

Share:

Lavastoviglie Miele , e perdorur

-6 Muaj granci

-Transporti ne Tirane , FALAS

-Klasi Energjise A+++

 

Lavastovilje e perdorur Miele eshte pajisja ideale per te lare enet tuaja. Miele eshte brand gjerman i njohur per cilesine  e produkteve premium qe ajo ofron. Kjo pajisje eshte shume ekonomike dhe cilesore. Lavastovilje e perdorur Miele eshte e ardhur nga Gjermania dhe eshte e testuar dhe kontrolluar nga stafi profesionist i servisit. Pjatalaresja ofrohet me 6 Muaj garanci dhe asistence te vazhdueshme nese ju keni nevoje. Eshte shume e pershtatshme per familje deri ne 5 Persona, ne varesi te eneve qe behen per tu lare. Pjatalarese Miele me cilesi te larte dhe asistence mund te gjeni vetem ne servis tone.

 

-Klasi Energjise : A+ ,  0.95 wH per larje

 

Ka 6 Programe , Programi standarte eshte : 169 Minuta

 

-6 Muaj Garanci

 

-Transporti ne Tirane , Falas

 

-Konsumi i ujit : 10 L per cikel

 

-Zhurma : 44 dB , eshte shume e qete

 

– Aquastop system : Pajisja eshte e pajisur me sistemin aquastop , gje qe ben te mundur ndalimin e saj ne rast difekti

 

Pajisjen mund ta porosisesh dhe nese nuk te pershtatet mund ta kthesh perseri pa asnje obligim.

Nese interesohesh per pajisje te tjera te perdorura Gjermane kliko KETU.

 

Rreth Nesh

 

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore.