Showing all 8 results

Strukture mbajtese per lavatrice dhe tharese -19%

Strukture mbajtese per lavatrice dhe tharese

L10,500

Strukture mbajtese per lavatrice dhe tharese

Ju mundeson te kurseni hapsire dhe te keni me te lehte operimin per te lare dhe thare rrobat tuaja.

Transport ne te gjithe shqiperine.

Quick View

Lavatrice e perdorur Miele W453 SOFTTRONIC

L25,000

Lavatrice MIELE W453 SOFTTRONIC , e perdorur

-6 Kg

-2200W

-Nuk ndryshket

-6 Muaj garanci

-1400 Xhiro ne shtyrdhje

Produktin mund ta kthesh perseri deri ne 14 dite pas blerjes pa asnje obligim.

Quick View
pastrues per lavatricen&lavastoviglien -15%

Pastrues gelqeror & yndyre – Wpro

L1,700

Pastrues per lavatricen dhe lavastoviglien tuaj nga Wpro. Perdoret ne te gjitha markat e lavatriceve dhe lavastoviglieve.

PERDORIMI : Derdhni përmbajtjen e qeskës direkt në makinë ose në sirtar, filloni një cikël bosh në 60C ° pa paralarje.

Nje pako disponon 12 qese (50 g).

Porositeni dhe mund ta dergojme me poste ne shtepine tuaj ose mund te vini ta terhiqni ne dyqanin tone.

Posta ne Tirane 200 Lek.
Posta jashte Tirane 300 Lek.

Quick View
Lavatrice e perdorur Miele 7 kg -11%

Lavatrice e perdorur Miele 7 kg

L40,000

W1740

7 KG

Klasi energjise : A+

6 muaj garanci

Quick View

Lavatrice e perdorur Miele

L22,000

Lavatrice MIELE W453 SOFTTRONIC , e perdorur

-5 Kg

-2200W

-Nuk ndryshket

-6 Muaj garanci

-1600 Xhiro ne shtyrdhje

Produktin mund ta kthesh perseri deri ne 14 dite pas blerjes pa asnje obligim.

Quick View
pastrues per lavatrice dhe lavastoviglie -12%

Pastrues per lavatrice dhe lavastoviglie -AEG

L1,500

Pastruesi per lavatricen ose lavastoviglien tuaj , ju ndihmon te largoni te gjitha aromat e pa deshiruara ne lavatricen tuaj. Rrit jetegjatesine e pajisjes dhe ule konsumin e energjise.

PERDORIMI : Derdhni përmbajtjen e qeskës direkt në makinë ose në sirtar, filloni një cikël bosh në 60C ° pa paralarje.

1 kuti ka 12 tableta nga 50 g

Posta ne Tirane 200 Lek.
Posta jashte Tirane 300 Lek.

Quick View

Lavatrice Miele NOVOTRONIC

L20,000

Lavatrice MIELE Novotronic

-5 Kg

-2200W

-Nuk ndryshket

-6 Muaj garanci

-1400 Xhiro ne shtyrdhje

Produktin mund ta kthesh perseri deri ne 14 dite pas blerjes pa asnje obligim.

Quick View

Lavatrice Bosch-SIEMENS iq300

L20,000

Lavatrice Siemens 7 KG

-iQ300 :  shume e qete ne punim

-1400 xhiro ne shtrydhje

-Klasi energjise A+

-6 Muaj Garanci

– Transporti ne Tiranë , Falas 

Per cdo porosi qe beni keni mundesi kthimi deri ne 14 Dite pas blerjes pa asnje obligim!

 

Quick View