-17%

Lavatrice e perdorur Siemens 8 Kg

Original price was: 30,000 L.Current price is: 25,000 L.

Share:

Lavatrice Siemens 8 KG

-iQ700 :  shume e qete ne punim

-1400 xhiro ne shtrydhje

-Klasi energjise A+++ , inverter

-Lavatricja eshte e kontrolluar nga tekniket tane dhe ofrohet me garanci

-6 Muaj Garanci

– Transporti ne te gjithe Shqiperine!

Per cdo porosi qe beni keni mundesi kthimi deri ne 14 Dite pas blerjes pa asnje obligim!

 

Lavatrice e perdorur Siemens 8 kg e ardhur nga Gjermania dhe e testuar dhe kontrolluar nga servisi jone. Programi 30 minuta  trajton rrobat tuaja si asnje lavatrice tjeter dhe ben te mundur larjen me te shpejte te rrobave tuaja. Lavatrice e perdorur Siemens jane zgjidhja ideale per rrobat tuaja.

Touch led display : Lavatricja eshte e pajisur me ekran gje qe e ben me te thjeshte perdorimin dhe planifikimin e kohes suaj

WaterControl system :  Ndalon funksionimin e lavatrices ne rastet e rrjedhjes se ujit.

– iQdrive motor: Motorr inteligjent i cili punon shume qete dhe ka jetegjatesi.

Klasi energjise A+++ , inverter

Lista e programeve : Program per rrobat delikate , Program per rroba super delikate , Program per rroba me ngjyre dhe te bardha , Program per rrobat e leshta dhe larje me dore

 

Te gjitha pajisjet qe ofrohen nga servisi jone jane te testuara dhe kontrolluara nga staf jone. Lavatricen nese e porosisni online keni mundesi per 14 dite. Pajisja mund te provohet dhe testohet , nese nuk ju pelqen mund ta ktheni perseri pa asnje obligim.  Per te pare modele te tjera lavatricesh ju lutem klikoni ketu.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore.

Brand

Bosch