-15%

Tharese rrobash MIELE 7 kg

Çmimi origjinal qe: 33,000 L.Çmimi i tanishëm është: 28,000 L.

Share:

Miele

7  kg

6 muaj garanci

Klasi energjise A++

DISPONOJME MODELE TE NDRYSHME , NA KONTAKTONI PER ME SHUME!!

Tharese rrobash Miele e ardhur nga Gjermania dhe e testuar dhe kontrolluar nga servisi jone. Tharesja Miele eshte zgjidhja ideale per rrobat tuaja. Temperature control system mundeson kontrollin mbi temperaturen e pajisjet dhe ul konsumin e energjise.  Sinonimi i markes Miele eshte ”world class”. Opsionet si tharje speciale,hapsire e madhe per mbledhjen e ujit,kazani me ”hoje blete” bejne te mundur qe rrobat tuaja te dalin te thara ,te fresketa dhe te vijne arome te mire.

Miniprogram 20: Tharesja e rrobave eshte e pajisur me programe te shkurtra gje qe e ben me te thjeshte dhe me te shpejte larjen e rrobave tuaja.

Temperature system:  Shkurton procesin ne rastet kur rrobat nuk jane shume te lagura, ul konsumin e energjise

-Tharesja Miele eshte e perbere nga 98 % hekur,inoks&giz.

Klasi energjise A++.

Te gjitha pajisjet qe ofrohen nga servisi jone jane te testuara dhe kontrolluara nga staf jone. Lavatricen nese e porosisni online keni mundesi per 14 dite ta provoni dhe testoni , nese nuk ju pelqen mund ta ktheni perseri pa asnje obligim.  Per te pare modele te tjera lavatricesh ju lutem klikoni ketu.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore.

Brand

Miele