-21%

Brumatrice Ariete Vintage

Original price was: 18,990 L.Current price is: 14,990 L.

Share:

2400W

7 Shpejtesi

24 muaj garanci

20 dite mundesi kthimi

Brumatrice Ariete Vintage është mikseri planetar me një dizajn elegant dhe të sofistikuar që kombinon teknologjinë dhe funksionalitetin. Mun te perdoret për vaktet e përditshme ashtu edhe për krijimet e bukura të ëmbëlsirave. Motori i cili arrin 2400 W me fuqinë maksimale, 7 shpejtësitë dhe funksioni i pulsit e lejojnë atë të punojë edhe brumërat më të fortë dhe më të trashë. Tasi i madh prej 5,5 L inox dhe 3 rrahjet e ofruara, grepi i brumit për brumosje, ai në formë zemre për përzierje dhe ai teli për rrahje.Brumatrice Ariete me këmbët që nuk rrëshqasin dhe ekuilibri i lejojnë mikserit të punojë me shpejtësi të lartë në mënyrë të sigurt, të qëndrueshme, pa krijuar rrëmujë, falë kapakut mbrojtës të spërkatjes. Ariete prodhon produkte ikonike dhe funksionale: linja Vintage kombinon dizajnin italian me lehtësinë e përdorimit që është shenjë dalluese e Ariete, prodhuesi kryesor i produkteve të përgatitjes së ushqimit.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore. Ne ofrojme per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te markes Italiane Ariete.