-11%

Fshese korenti – Ariete 2753

Original price was: 10,490 L.Current price is: 9,290 L.

Share:

Fshese korenti me pastrim vakum pa qese ne modelin J-Force 2753 Fshesa siguron pastrim te thelle fale teknologjise ciklonike te pastrimit Pastruesi ciklonik pa qese garanton konsum minimal dhe fuqi maksimale te thithjes fale motorit me efikasitet te larte Pastroni dyshemene tuaj duke kursyer energji elektrike dhe duke eleminuar cdo pluhur apo bakter nga shtepia juaj …

Fshese korenti me pastrim vakum pa qese ne modelin J-Force 2753

Fshesa siguron pastrim te thelle fale teknologjise ciklonike te pastrimit

Pastruesi ciklonik pa qese garanton konsum minimal dhe fuqi maksimale te thithjes fale motorit me efikasitet te larte

Pastroni dyshemene tuaj duke kursyer energji elektrike dhe duke eleminuar cdo pluhur apo bakter nga shtepia juaj

Ne klasin A te kursimit te energjise, eficente ne filtrimin e materialit dhe perthithjes dhe ne tapet apo siperfaqe te veshtira per t’u arritur

Fshesa Red Force nga Ariete eshte e pajisur me filter HEPA, tub teleskopik material alumin te krehur

Kapaciteti i koshit per mbeturinat eshte 3 Litra

Me buton On/Off per te ndezur/fikur fshesen kur te deshironi

Ne anen e djathte do te gjeni dhe butonin per te mbledhur fishen ushqyese me energji

Me nje doreze me shkop metalik ne material qe nuk ndryshket.

Elektroshtepiake te tjera te markes Ariete mund ti gjeni duke klikuar linkun KETU.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te reja nga marka Italiane Ariete.