Makineri akullore per shtepi – Ariete

6,990 L

Share:

Akullore e bërë në shtëpi në vetëm 30 minuta, falë tasit 1,5 L me izolim të dyfishtë i cili ngrin lehtësisht në frigorifer, kështu që është gjithmonë gati për t’u përdorur. Akullore, sorbeto ose kos të ngrirë me çdo shije, për të bërë ushqime të shëndetshme dhe të shijshme në familjen tuaj

Per nje akullore  me ndryshe,te shendetshme dhe plot shije , Ariete ka krijuar makineri akullore ”Gran gelato”. Kjo makineri akullore eshte ideale per te pergatitur akulloren tuaj te preferuar , nje sorbeto ose kosin e ngrire. Me tasin e perbere nga 2 shtresa izolimi , akullorja juaj do te jete gati per 30 minuta. Juve ju ngelet vetem te zgjidhni ingredientet qumshtin, frutat , cokollaten apo frutat e thata dhe me pas ti hidhni ne pajisje.  Kapaku transparent me vendin e tij te posacem per te hedhur perbersit ju mundeson te ndiqni procesin e pergatitjes gjate gjithe kohes. Me ane te butonit ju keni mundesi te ndaloni procesin kur akullorja te jete gati sipas preferences suaj. Gjithashtu ju keni mundesi te ndani pajisjen ne disa pjese dhe ta pastroni ate lehtesisht per ta pergatitur per shijen e rradhes.

Produkti porosite online dhe ke mundesi ta kthesh  perseri per 20 dite nese nuk te pelqen.

Ariete eshte brand italian. Elektroshtepiake te vogla te tjera mund ti gjeni ketu.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore.

makineri akullore per shtepi

Peshë 2.54 g/kg
Përmasa 23.5 × 21 × 24 cm
Brand

Ariete