Blender vintage 1000W – Ariete

8,990 L

Share:
  • Blender 583 Ariete
  • Kapaciteti 1.5 l
  • Fuqia 1000 W
  • Pjese qe munde te lahen ne lavastovilje
  • Materiali i tasit xham (shikoni videon)
  • 2 Ngjyra
  • 20 dite mundesi kthimi

Një smoothie energjike, një smoothie kremoze apo një koktej freskues? Me blenderin vintage me filxhan qelqi mund të përgatisni pijen tuaj te preferuar cdo dite. Ky blender i përzien përbërësit në mënyrë të barabartë. Kupa e qelqit është rezistente dhe 4 tehet prej çeliku inox, të kombinuara me 4 shpejtësitë e disponueshme, janë ideale për të përzier çdo gjë që ju preferoni.  Për më tepër, falë gotes se qelqit me ndarje, mund t’i fusni përbërësit direkt në filxhanin e blenderit nga vrima në pjesën e sipërme të tij. Performanca e një blenderi të shkëlqyer dhe dizajni tipik i gamës Ariete Vintage bashkohen në një blender që është perfekt për të sjellë stilin retro në kuzhinën tuaj.

SMOTHIE DHE MILKSHAKE ME BLENDER VINTAGE

Shumëngjyrëshe, kremoze, e shijshme! Përgatitni një smoothie frutash të freskëta me blenderin Vintage. Priteni frutat në copa dhe futeni direkt në filxhanin e qelqit, përziejeni me shpejtësi maksimale dhe shume shpejt do te keni nje pije me vitamina dhe kripra minerale. Me blenderin Vintage mund të përzieni edhe perimet në pak çaste për kremra kremoze dhe me shije të pasur.

THRYSËS AKULL PËR KOKTEJ
Tehët e çelikut inox gjithashtu mund të presin imët akullin, për të përgatitur kokteje shtëpiake ose kokteje freskuese. Blender Vintage me Kupë Glass është i fuqishëm dhe funksional, i përsosur për t’i dhënë një prekje stili kuzhinës tuaj. Zbuloni të gjithë linjën Ariete Vintage dhe plotësoni koleksionin me pajisjet më ikonike ndonjëherë! (shikoni videon)

Përmasa 21.50 × 18.50 × 40.50 cm
Ngjyra

E zeze, Jeshile