-11%

Ekspres kafe Vintage- Ariete

Çmimi origjinal qe: 18,990 L.Çmimi i tanishëm është: 16,990 L.

SKU: N/A
Share:

  Ekspres kafe nga Ariete është një aparat kafeje me një dizajn elegant dhe të rafinuar. Ky ekspres kafe përmban teknologjinë më të fundit për kafe të bluar ose bustine. Kaldaja prej alumini 900 W dhe pompa e presionit 15 bar garantojnë një kafe ekspres të plotë dhe kremoze. Komoditet maksimal me tabakën e kullimit …

 

Ekspres kafe nga Ariete është një aparat kafeje me një dizajn elegant dhe të rafinuar. Ky ekspres kafe përmban teknologjinë më të fundit për kafe të bluar ose bustine. Kaldaja prej alumini 900 W dhe pompa e presionit 15 bar garantojnë një kafe ekspres të plotë dhe kremoze. Komoditet maksimal me tabakën e kullimit të çelikut të pandryshkshëm dhe rezervuarin e heqshëm 0,9 litra për mbushje të lehtë. Pajisja Maxi-Cappuccino është aleati ideal për përgatitjen e shkumës së qumështit në kombinim perfekt me ekspresin italian. Ekspres kafe Ariete 1389 Vintage përmban një pajisje inteligjente gatishmërie që fiket pas 30 minutash pasiviteti. Ariete prodhon produkte ikonike dhe funksionale: Linja Vintage kombinon dizajnin italian me lehtësinë e përdorimit që është shenjë dalluese e Ariete, lider në produktet e mëngjesit.

Ariete Vintage Espresso është një ekspres kafe me një dizajn elegant dhe të rafinuar, që përmban teknologjinë më të fundit për kafe të bluar ose bustine.
Kaldaja prej alumini 900 W dhe pompa e presionit 15 bar garantojnë një ekspres me trup të plotë dhe kremoz, me një aromë intensive dhe aromatike.
Komoditet i shkëlqyeshëm me tabakën e heqshme të pikave prej çeliku inox dhe rezervuarin e lëvizshëm 0,9 litra për mbushje të lehtë
Pajisja Maxi-Cappuccino është aleati perfekt për përgatitjen e shkumës së qumështit në kombinim me ekspresin italian.
Ariete prodhon produkte ikonike dhe funksionale: Linja Vintage kombinon dizajnin italian me lehtësinë e përdorimit që është shenjë dalluese e Ariete

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore.

Ngjyra

Blu, Jeshile, Kafe