-4%

Hekur rrobash vertikal 2ne1 – Ariete

Çmimi origjinal qe: 7,490 L.Çmimi i tanishëm është: 7,190 L.

Share:

Hekur rrobash vertikal 2ne1.

Fuqia : 1000W

24 muaj garanci

20 dite mundesi kthimi

Hekur rrobash vertikal për hekurosje vertikale me teknologji të avancuar e pajisur me kokë rrotulluese 180° që lejon përdorimin edhe si hekur vertikal duke rrotulluar thjesht pjatën. Hekurosja vertikale lejon të depërtojë thellë në fibra dhe t’i rigjenerojë ato, të lirojë pëlhurat dhe të heqë rrudhat, aromat dhe garzat, ndërsa hekurosja horizontale lejon heqjen e rrudhave, edhe në vendet më të vështira për t’u arritur, falë pllakës qeramike. Hekur rrobash vertikal mund te perdoret edhe si hekur i thjeshte sepse koka qe rrotullohet e mundeson kete vecori. (shikoni videon me poshte)
Fuqia e ketij hekuri eshte 1000W.
Kapaciteti i rezervuarit 180ml.
Shoqerohet me dy aksesore , furce dhe mbajtesen.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore. Ne ofrojme per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te markes Italiane Ariete.