-20%

Ekspres kafe Slim Moderna – Ariete

Çmimi origjinal qe: 24,990 L.Çmimi i tanishëm është: 19,990 L.

Share:

Ekspres kafe Metal Slim
Fortësi e çmuar dhe kompakte për kafe të shijshme dhe kapuçino kremoze.
Matës i integruar i presionit. Perdoret me kafe te bluar dhe bustina.
Shpërndarja e ujit të nxehtë për çaj dhe çajra bimorë.

Transport ne te gjithe Shqiperine.
2 Vite garanci

Për kuzhinën tuaj dhe për ekspresin tuaj ideal, ekspres kafe slim 1381 është aleati juaj për të shijuar një pushim intensiv me shije dhe elegancë. Dizajni i hollë dhe kompakt e bën atë unik për çdo kuzhinë. Vetëm 14 cm i gjerë që përshtatet në çdo cep të kuzhinës, duke lënë hapësirë për pajisje të tjera.

Për pushime të shkurtra, përgatisni një kafe me shije intensive falë presionit prej 15 bar. Për të përftuar një shperndarje të përsosur të kafesë së bluar ne filxhan, por edhe për një mëngjes të pasur të cilit mund t’i shtoni një kapuçino kremoze falë Maxi-Cappuccino.

Falë manometrit do të jeni gjithmonë në gjendje të kuptoni nëse parametrat e ujit, sasia e kafesë dhe shkalla e bluarjes janë në ekuilibër  me njëri-tjetrin për t’ju garantuar gjithmonë ekspresin më të mirë të mundshëm.

Për ata që i pëlqejnë shijet delikate, ekspres kafe slim 1381 ka një shpërndarës uji të nxehtë për të përgatitur çajra, infuzione dhe çajra bimorë të shijeve tuaja të preferuara.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore. Ne ofrojme per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te markes Italiane Ariete.