-17%

Fshese me avull 10ne1 – Ariete

Original price was: 9,000 L.Current price is: 7,490 L.

Share:

Fshese me avull 10 ne 1

24 muaj garanci.

20 dite mundesi kthimi nese produkti  nuk eshte sic pershkruhet.

Fuqia 1500W.

Kapaciteti i rezervuarit 350 ml.

Gjatësia e kabllos 5 m.

Kreu i rrotullueshem 180 °.

Fshese me avull me 10 funksione te ndryshme. Kjo fshese eshte arma juaj e gjithanshme e cila shendrrohet ne nje pastrues me avull per cdo siperfaqe. Fshesa me avull eshte perfekte për pastrimin e thellë dhe dezinfektimin e ambienteve shtëpiake. Ndihmon në eliminimin e mikrobeve dhe baktereve nga sipërfaqet e shtëpisë pa pasur nevojë për detergjentë kimikë.

Produkti është në fakt ideal për të bere një pastrim tërësor në çdo cep të shtëpisë tuaj: lan tapete dhe dysheme, heq papastërtitë e forta dhe yndyrat nga sipërfaqet, eliminon karkasat në hidro sanitare, pastron nyjet midis pllakave, qoshet më të fshehura.

Avulli qe prodhon kjo fshese  ju ndihmon te pastroni divanet dhe pluhrat ne shtepi.

Aksesorë 2 pëlhurë mikrofibre, aksesorë tapetash, gyp, filxhan matës, hundë 90 °, furçë të përbashkët, grumbull gërryes, kruajtës, furçë per rroba, pastrues xhamash, furçë të madhe dhe të vogël të rrumbullakët.

Me kete pajisje ju do keni mundesi te beni pastrim edhe ne tualet.

Avulli është një aleat natyral i cili nuk ka nevojë për pastrues kimikë, ne tualet duke përdorur grykën mund të eliminoni gurët dhe të pastroni thellësisht të gjitha pajisjet sanitare. Me avull, shtëpia juaj do të jetë me shkëlqim, e sigurt dhe e dezinfektuar si kurrë më parë.

Ariete eshte brand italian dhe te gjitha produktet kane 24 muaj garanci.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore. Ne ofrojme per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te markes Italiane Ariete.

 

Përmasa 115 × 27 × 21 cm