-18%

Fshese me bateri – Ariete

Çmimi origjinal qe: 16,990 L.Çmimi i tanishëm është: 13,990 L.

Share:

Fshese pa kabull -Ariete 2757

Fshese elektrike pa kabllo me bateri litium-jon te rikarikueshme 2200 mAH

Me korent e cila behet portative.

3 nivele te Filtrimit.

Furça e motorizuar me drita LED dhe komplet aksesor i furnizuar

45 minuta autonomi

24 muaj garanci

Transport ne te gjithe Shqiperine!

S’ka stok


Fshese me bateri -Ariete 2757

Efikase, e lehte, e heshtur dhe praktike.

Fshesa me korrent 22V Lithium Ram eshte projektuar per te thithur ne menyre te persosur ne çdo kohe e ne çdo zone te shtepise. Duke identifikuar edhe me shume papasterti fale furçes se motorizuar me drita LED. Teknologjia 2 ne 1 ju lejon te shnderroni, me disa hapa te thjeshte, fshesen elektrike ne nje fshese me korrent praktike dhe te perdorshme, per te pastruar te gjithe shtepine ne nje menyre te rehatshme dhe te shpejte.

Fale 3 niveleve te filtrimit, fshesa elektrike pa kabull 22V Lithium thith papastertite nga e gjithe shtepia, duke ruajtur ne menyre efektive edhe mbetjet me te imta.

Duke leshuar ajer te filtruar dhe me te paster, gjithashtu me nje klikim te thjeshte, zbrazeni rezervuarin direkt ne kosh, duke shmangur shperndarjen e pluhurit dhe papastertite ne ajer.

Litiumi 22V kompletohet me grupin e aksesoreve duke perfshire:

Aksesor pelhure, efektiv per ringjalljen dhe fshirjen e divaneve dhe kolltuqeve

Gryke per te arritur ne qoshet me te fshehura

Mbeshtetje per fiksim ne mur, e cila ju lejon te ruani me lehtesi fshesen elektrike pa kabull dhe ta keni gjithmone ne dore per ta perdorur kur keni me se shumti nevoje.

fshese me bateri Ariete

Fshesa me bateri per Dysheme, qilima dhe tapete

Furça e motorizuar me drita LED eshte e perkryer per fshirjen e dyshemeve, qilimave dhe tapeteve, duke hequr lehte pluhurin dhe mbetjet nga çdo siperfaqe.

fshese me bateri

Fshese me bateri praktike 

Ne disa hapa fshesa elektrike behet nje fshese me korrent e fuqishme dhe praktike, qe do te perdoret me pajisje shtese.

fshese me bateri

Fshesa me bateri per divane dhe pelhura per tu pastruar me fshese korenti

Perdorni Litium 22V ne modalitetin vakum te dores me aksesorin e rrobave per te ndriçuar dhe fshire divanet dhe kolltuqet ne menyre efektive.

fshese me bateri per divane

Pastroni lehtesisht makinen tuaj

Fshesa elektrike pa tela behet nje fshese praktike dore.

Pastroni brendësinë dhe sediljet e makinës tuaj duke përdorur aksesorët e furnizuar.

fshese me bateri per makine Ariete

Ai zbrazet direkt ne plehra

Me nje klikim te thjeshte, ju e zbrazni rezervuarin direkt ne kazan, pa leshuar pluhurin dhe papastertite qe sapo keni fshire!