-20%

Ekspres me mulli Ariete

Çmimi origjinal qe: 34,990 L.Çmimi i tanishëm është: 27,990 L.

Share:

2 vite garanci

Transport ne te gjithe Shqiperine

3 ngjyra : e bardhe , e zeze , e kuqe

Na kontaktoni per cdo pyetje!

Stili dhe funksionaliteti janë 2 karakteristikat kryesore të Ariete’s Moderna Line dhe janë shembull të përkryer në ekspres me mulli. Linjat e mprehta, dizajni i sofistikuar dhe lehtësia e përdorimit e bëjnë këtë aparat ekspres të domosdoshëm për njohësit e vërtetë të kafesë që dinë të vlerësojnë aromën e pagabueshme të kafesë së sapo bluar. Falë mullirit të integruar të kafesë, ju mund t’i bluani kokrrat tuaja të kafesë pikërisht në shtëpinë tuaj, duke lëshuar aromën e kafesë së sapo bluar, gati për t’u transformuar në një ekspres të nxehtë, me trup të plotë dhe kremoz. Makina funksionon me 15 bar presion, mund të vendosni të bëni 1 ose 2 filxhanë kafe në të njëjtën kohë dhe me shkumëzën e qumështit mund të përgatisni edhe qumështin me shkumë për të bërë makiato ose kapuçino. Me ekspres me mulli te kafesë Moderna mëngjesi juaj do të ketë shije dhe stil unik.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te reja nga marka Italiane Ariete.