-7%

Makineri per krepa – Ariete

Original price was: 4,490 L.Current price is: 4,190 L.

Share:

Makineria per Krepa :

  • Shume e lehte per t’u perdorur
  • Me fuqi 1000 W
  • Marka ArieteMakineria kokoshkave
  • Fale metodes speciale te gatimit me ajer te nxehte, te lehta brenda pak minutash, perfekte dhe te lehta natyrale pa yndyre.
  • E vogel dhe kompakte me fuqi 1100 W.

Krepa ne shtepi – makineria Ariete. Gati per krepa me mbushjen qe deshironi mee beresen e krepave Ariete. Per te bere krepat e shijshem kurdo kur deshironi, edhe cdo dite, mengjes. Nese keni ndonje feste, beresja e krepave do ju mundesoje te shtroni nje tavoline me te gjitha mbushjet sipas shijeve. Ne tryeze do te ofroni shijen e krepave te bere ne shtepi, ne nje pajisje te vogel, qe nuk ze shume hapesire. Pllaka elektrike eshte krijuar me material qe nuk ngjit, ideal per nxjerrjen dhe kthimin e lehte te krepave. Dizenjuar dhe krijuar ne menyre te tille qe permbajtja te mos derdhet jashte bereses.

Krijoni brumin duke perdorur miell, kripe, qumesht, gjalp, veze, sheqer.Mjafton qe perzierjen e krepave ta hidhni ne pllaken elektrike dhe te prisni derisa krepi te jete gati per ta kthyer ne anen tjeter. Me beresen elektrike te krepave ju mund te sillni ne tryeze krepa te embla dhe te kripur shume te shijshme. Provoni sa me shume receta te shijshme dhe te lehta.

 

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore.

Brand

Ariete

Ngjyra

Blu