-17%

Fshese korenti – Ariete 2791

Original price was: 14,990 L.Current price is: 12,390 L.

Share:

Fshese korenti e fuqishme dhe e heshtur, e pajisur me nje filter HEPA qe siguron kapacitet maksimal per te mbajtur pluhurin e imet dhe mikro grimcat e papastertise. Produkti eshte i pajisur me nje rezervuar te pershtatshem 2.5 litra qe mund te hiqet dhe zbrazet lehtesisht. Motori ciklonik me efikasitet te larte ne kete fshese …

Fshese korenti e fuqishme dhe e heshtur, e pajisur me nje filter HEPA qe siguron kapacitet maksimal per te mbajtur pluhurin e imet dhe mikro grimcat e papastertise.

Produkti eshte i pajisur me nje rezervuar te pershtatshem 2.5 litra qe mund te hiqet dhe zbrazet lehtesisht.

Motori ciklonik me efikasitet te larte ne kete fshese korenti.

Madhesia e vogel e ben te pershtatshem per ruajtje dhe te lehte per tu trajtuar gjate perdorimit.

Rrotat e gomes thjeshtojne me tej prakticitetin e perdorimit.

Elektroshtepiake te tjera te markes Ariete mund ti gjeni duke klikuar linkun KETU.

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te reja nga marka Italiane Ariete.