-13%

Berese Buke Ariete 1000 Metal

Çmimi origjinal qe: 14,990 L.Çmimi i tanishëm është: 12,990 L.

Share:

Berese buke nga Ariete eshte e mbuluar plotesisht me nje material metalik shume te forte dhe disa pjese plastike te cilat jane gjithashtu te forta dhe rezistente.

24 muaj garanci

550W

Transport ne te gjithe Shqiperine

Berese buke Ariete 1000 metal

Beresja e bukes Ariete 1000 ideal per intolerantet e glutenit, eshte nje makine buke e afte per te bere te gjitha llojet e bukes, por edhe brumera dhe recele fale 19 programeve te paravendosura

Mund te zgjidhni edhe nga 3 madhesi te ndryshme te bukes, si dhe 3 faza te pjekjes. E mban buken te ngrohte deri ne nje ore.

Fuqia e saj eshte  550 W. Kapaciteti per 3 madhesi te ndryshme te bukes 500/750/1000 g.

Ekran LCD i integruar.

Permasa e bereses se bukes eshte 28 x 35 x 40 cm

Berese buke nga Ariete eshte e mbuluar plotesisht me nje material metalik shume te forte dhe disa pjese plastike te cilat jane gjithashtu te forta dhe rezistente.

 

Rreth Nesh

Ndërmarrja Elektroshtepiake HIMA është themeluar në Janar të vitit 1996. Ajo është themeluar nga z.Shpetim Hima , i cili eshte edhe drejtuesi i kesaj nderrmarrje. Fokusi dhe aktiviteti kryesorë i ndërmarrjes është ofrimi i shërbimit te servist per pajisjet : lavatrice , frigorifer , lavastoviglie , tharese rrobash , mikrovale. Ne jemi te specializuar ne riparimin e paketava elektronike (pcb control) te pajisjeve te permendura me siper. Elektroshtepiake HIMA ofron per tregun shqipetare edhe pajisje te perdorura me origjine Gjermane. Te gjitha pajisjet jane te testuara dhe certifikuara nga stafi jone me garanci mbi 6 Mujore. Ne ofrojme per tregun shqipetare edhe elektroshtepiake te markes Italiane Ariete.