Showing 1–9 of 15 results

fshese me avull 10ne1 -6%

Fshese me avull 10ne1 – Ariete

L7,490

Fshese me avull 10 ne 1

24 muaj garanci.

20 dite mundesi kthimi nese produkti  nuk eshte sic pershkruhet.

Fuqia 1500W.

Kapaciteti i rezervuarit 350 ml.

Gjatësia e kabllos 5 m.

Kreu i rrotullueshem 180 °.

Quick View

Makineri akullore per shtepi – Ariete

L5,990

Akullore e bërë në shtëpi në vetëm 30 minuta, falë tasit 1,5 L me izolim të dyfishtë i cili ngrin lehtësisht në frigorifer, kështu që është gjithmonë gati për t’u përdorur. Akullore, sorbeto ose kos të ngrirë me çdo shije, për të bërë ushqime të shëndetshme dhe të shijshme në familjen tuaj

 

❌ 20 dite mundesi kthimi

Quick View
krepa ne shtepi - makineria Ariete -7%

Makineri per krepa – Ariete

L4,190

Makineria per Krepa :

 • Shume e lehte per t’u perdorur
 • Me fuqi 1000 W
 • Marka ArieteMakineria kokoshkave
 • Fale metodes speciale te gatimit me ajer te nxehte, te lehta brenda pak minutash, perfekte dhe te lehta natyrale pa yndyre.
 • E vogel dhe kompakte me fuqi 1100 W.
Quick View

Makineri kokoshkash – Ariete

L3,990

Makineri kokoshkash e linjes se re te Party Time nga Ariete do te shoqeroje mbremjet tuaja me familjen ose miqte, me shume kokoshka krokante dhe joshese. Gati per t’u ngrene njera pas tjetres. Fale metodes speciale te gatimit te ajrit te nxehte, Pop Corn Party Time shnderron, ne me pak se 2 minuta, 60 gram …

Quick View
Ekspres kafe per shtepi ariete -9%

Ekspres kafe – Ariete

L15,490

Ekspres kafe nga Ariete është një aparat kafeje me një dizajn elegant dhe të rafinuar. Ky ekspres kafe përmban teknologjinë më të fundit për kafe të bluar ose bustine. Kaldaja prej alumini 900 W dhe pompa e presionit 15 bar garantojnë një kafe ekspres të plotë dhe kremoze. Komoditet maksimal me tabakën e kullimit të …

Quick View

Mikrovale Ariete

L16,990

Kapaciteti 20 litra ideal për ngrohje, gatim dhe shkrirje në një kohë të shkurtër. Kohëmatësi 35 minuta, 5 nivele fuqie, 3 funksione të kombinuara.

2 vite garanci

700 W

14 dite mundesi kthimi nese produkti nuk eshte si ne e pershkruajme!

Quick View

Grill dhe tost elektrik Ariete

L13,890

Barbecue në shtëpi shërbehet me Grill Elektrike Ariete. Ariete grill dhe tost është skara e re elektrike me linja moderne dhe elegante të përshtatshme për përgatitjen e tosteve të shkëlqyera, panineve, hamburgerëve, mishit, peshkut dhe shumë recetave te tjera. Tabaka e heqshme e pikimit dhe pjatat e skarës që hiqen dhe lahen lejojnë që të …

Quick View

Tost & grill Ariete

L4,790
 • Tost & Grill Ariete 1911
 • Fuqi 1000 wat Pllaka te veshura me teflon dhe me brazda
 • Me Termostat
 • Lartesia vete-rregulluese e pllakes se siperme
 • Mbeshtjellen kabllore
 • Mbyllja anesore per ruajtje vertikale
Quick View

Brumatrice Ariete Vintage

L18,990

2400W

7 Shpejtesi

24 muaj garanci

20 dite mundesi kthimi

Quick View